Pressiteade: Juubelihõnguline jäärajasõit Kambja järvel

 

MTÜ ATP Meelelahutus
PRESSITEADE
20.03.2013

Juubelihõnguline jäärajasõit Kambja järvel

Laupäeval, 23.03.2013 korraldatakse Tartumaal Kambja järvel lahtised meistrivõistlused tänavasõiduautodele jäärajasõidus. Võistluse viib läbi MTÜ ATP Meelelahutus.

Võistlustulle on oodatud sõitjaid kuues arvestusklassis: esi-, taga- ja nelikveoga autodega ning eraldi arvestuses saavad osaleda nais- ja noorsõitjad.

Sõitjad saavad läbida 3 katset, mis koosnevad kahest ringrajaringist. Tulemus arvestatakse kahe kiireima katse aja summana.

Ehkki talvine võistlusala peetakse sel korral juba  astronoomilisel kevadel, ei ole põhjust karta kevadist sulailma. Ilmajaam lubab hommikutundideks kõrbetaid talvekraade ja päevaks päikselist karget kevadilma.

Võistlejate registreerimine, võistlusjuhend ja täiendav info on leitavad ürituse kodulehel http://rally.kambja.ee.

Tänavu möödus kümme aastat esimesest Kambja valla lahtisest meistrivõistlusest jäärajasõidus.

Üritusest on läbi aegade osa võtnud nii amatöörid kui ka auhinnalised profisõitjad.

Lisainfo:

Margo Mägi
võistluste üldjuht
MTÜ ATP Meelelahutus
tel 5650 2170
e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostas:
Heigo Mägi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OÜ Kaido Garaaž

Täname

/ Uno Rehk / Alar Palla (Kavastu Põld) / Mihkel Känd (Trives) / Kaido Kondike / Kaido Urm / Lauri Tähe / Einar Mägi / Tanel Täheste /

Ilm võistluspäeval

Öö 
-23..-11 °C
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Tuul pöördub loodesse ja läände 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -11..-17, kohati -20..-23°C.


 Päev 
-7..-2 °C
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 3-9, õhtupoolikul saartel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

/EMHI/