Pressiteade: Laupäeval võetakse Kambja järvel mõõtu jäärajasõidus

Pärast 2-aastast pausi korraldatakse laupäeval, 10.03.2012 Tartumaal Kambja järvel lahtised meistrivõistlused tänavasõiduautodele jäärajasõidus. Võistluse viib läbi MTÜ ATP Meelelahutus.

 

MTÜ ATP Meelelahutus

PRESSITEADE

05.03.2012

Laupäeval võetakse Kambja järvel mõõtu jäärajasõidus

Pärast 2-aastast pausi korraldatakse laupäeval, 10.03.2012 Tartumaal Kambja järvel lahtised meistrivõistlused tänavasõiduautodele jäärajasõidus. Võistluse viib läbi MTÜ ATP Meelelahutus.

 

 

Jäärajaralli eesmärgiks on parendada liiklejate oskusi, tulemaks paremini toime taliste libedate teeoludega, ning propageerida autosporti. Rallirada annab võimaluse ohutuks enesetäiendamiseks väljaspool liiklust.

Võistlustulle oodatakse sõitjaid kuues arvestusklassis: esi-, taga- ja nelikveoga autod ning ühesillaveoliste autodega oodatakse võistlema naisteklassi. Toimub ka noorteklassi arvestus. Uudne on sel aastal nõukogude-vene päritolu tagaveoliste autode võistlusklass.

Võistlejate registreerimine, võistlusjuhend ja täiendav info on leitavad ürituse kodulehel http://rally.kambja.ee.

Kambja valla lahtiseid meistrivõistlusi jäärajasõidus on peetud alates 2003. aastast. Üritusest on läbi aegade osa võtnud nii amatöörid kui ka auhinnalised profisõitjad.

Lisainfo:
Margo Mägi
võistluste üldjuht
MTÜ ATP Meelelahutus
tel 5650 2170
e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.Koostas:
Heigo Mägi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

OÜ Kaido Garaaž

Täname

/ Uno Rehk / Alar Palla (Kavastu Põld) / Mihkel Känd (Trives) / Kaido Kondike / Kaido Urm / Lauri Tähe / Einar Mägi / Tanel Täheste /

Ilm võistluspäeval

Öö 
-23..-11 °C
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Tuul pöördub loodesse ja läände 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -11..-17, kohati -20..-23°C.


 Päev 
-7..-2 °C
Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 3-9, õhtupoolikul saartel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

/EMHI/